Győri Vizi Társulat közmunka program

Győri Vizi Társulat közmunka programjában résztvevők számára mentori szolgáltatás megvalósítása, az Universitas-Győr Nonprofit Kft –vel együttműködésben (2014 – 2015)

Megbízó: Győri Vizi Társulat
Együttműködő: Universitas-Győr Nonprofit Kft.
Futamidő: 2014. október – 2015. február

Projekt célja:
A program célja a Győri Vizi Társulat közmunka programjában résztvevő 22 fő részére mentori szolgáltatás nyújtása; társadalombiztosítási, önkormányzati, szociális ügyek intézésében tájékoztatás nyújtása; munkaügyi tanácsadás és az egészségügyi ellátó rendszeri és közigazgatási rendszerben való eligazodásban segítség nyújtása volt.
A tanszék az öt hónapos időintervallum alatt szociális munkás végzettségű kollégákkal állt a megbízó rendelkezésére. A tanszék munkatársai négy alkalommal nyújtottak a fenti témaköröket tekintve tájékoztatást és tanácsadást a 22 fő részére, egy alkalommal pedig erőforrás bővítés történt, önkormányzati és szociális ellátórendszeri szolgáltatások bevonásával.

Munkaszüneti nap 2017. október 23.
Elektronikus ZH nap 2017. október 25.
Levelezős konzultációs hétvége 2017. október 27. - 2017. október 28.
Szenátusi ülés 2017. október 30. 14:00 - 16:00
Munkaszüneti nap 2017. november 1.
Magyar Tudomány Ünnepe 2017. november 2. 00:00 - 23:55